Ігор Чечинов (м. Лиман)

Ігор Чечинов

25 квітня 2022 року у місті Лиман Донецької області отримав поранення від російської бомби Ігор Чечинов. 14-річного хлопця госпіталізували в Слов’янськ, де він помер увечері того ж дня.

«25 квітня ми прокинулись через бомбардування в нашому районі. В чому були – спустилися в погріб. Коли трохи стихло, вийшли на вулицю… І тут на нас скинули бомби. Я оглохла, не відразу зрозуміла, що сталося. Поряд лежав мій онук Ігор та донька Оксана. Вони були живі. Разом з чоловіком ми затягнули їх назад в погреб. Я побачила, що ноги онука перебиті уламками. Ігор стікав кров’ю… Ми викликали службу надзвичайних ситуацій. Коли вони нас забирали, то побачили на подвір’ї мертвого зятя, його ноги валялися поруч з його тілом», – розповіла бабуся Ігоря Тетяна Мацегора.

Хлопець був учнем 8 класу Лиманської ЗОШ №3. Він старанно навчався, грав у футбол, захоплювався велоспортом.

Бабуся хлопчика зазначила, що останнім часом вони з онуком багато спілкувались, особливо про російсько-українську війну.

«Ігор мріяв, щоби це все якомога швидше закінчилось. Питав: «чому Росія на нас напала? Ми добре жили. Навіщо вони сюди прийшли? Їх тут ніхто не чекав», – пригадала Тетяна Мецегора.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *