Ігор Краснобриж (м. Маріуполь)

Ігор Краснобриж

Боєць Ігор Краснобриж героїчно загинув 16 березня 2022 року під час боїв за рідний Маріуполь. За день до цього йому виповнилось 27 років.

Ігор народився і виріс у Маріуполі, дуже любив своє місто. У 2014 році, разом з друзями з-поміж футбольних фанатів, вступив до лав полку «Азов». Брав участь у Широкинській операції, взяв собі позивний Козацький.

Після декількох років служби звільнився, активно займався громадською діяльністю. Одружився на коханій дівчині Еллі, у пари народилась донька Майя.

Довго залишатись цивільним у Ігоря не вийшло – за рік до початку повномасштабної війни він повернувся до лав «Азову». Повномасштабне вторгнення росіян зустрів у Маріуполі. Обороняючи місто, понад усе переживав за родину – вони не встигли виїхати завчасно. Ігор навіть зміг двічі навідатись до дружини.

«Ти приїхав на інший бік міста, щоб дізнатися як ми й привезти продукти разом зі своїми побратимами. Ти був такий розгублений, майже нічого не казав. Тільки обіймав і сказав, що все буде добре. І попросив на пам’ять сфотографувати с дочкою. Так і вийшло… на пам’ять… Я так сильно тебе люблю і завжди буду.. І я б пережила це знову і знову, весь цей шлях з тобою, від початку і до кінця», – розповіла про останню зустріч з коханим дружина Ігоря Елла.

У день загибелі Ігор, разом з побратимами, потрапив у засідку. Він боровся до останнього подиху, але отримав серйозне поранення і втратив багато крові. Герой загинув на місці, прикриваючи друзів. Його тіло вдалось повернути рідним лише через п’ять місяців.

Боєць посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. У Героя залишились батьки, дружина та 2-річна донька.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *