Ірина Дроздова (м. Маріуполь)

Ірина Дроздова

13 березня 2022 року у місті Маріуполь загинула Ірина Дроздова. На момент смерті їй було 49 років. Жінка померла від ударної хвилі під час обстрілу міста. За десять днів до цієї трагедії загинула мама Ірини – Ольга Прус.

Ірина Дроздова працювала психологом. Свою спеціалізацію описувала так: «психологічне консультування, тілесно-орієнтована психологія та аромадіагностика». Ірина допомагала людям впоратися, зокрема, із тривожністю та горем втрати.

«Повірити, що тебе більше немає, не можу… У тобі стільки життєлюбства, радості, позитиву! Ти так гарно говориш, у тебе грамотна мова, багатий словниковий запас. Ти вмієш підтримати, вмієш зробити приємно, допомагаєш із відкритим серцем. Ти – дуже гарна і жіночна. Ти надихаєш на позитивні вчинки, ти вчиш, як жити легше… Я тебе знаю 15 років, було багато спільних подій, заходів, поїздок, зустрічей, дівочих посиденьок. Від спілкування з тобою завжди була користь, завжди чогось нового навчалася», – розповіла подруга загиблої Олена.

«Це була життєрадісна, дуже гарна, розумна, успішна жінка! Але війна, на жаль, не вибирає гірших чи кращих…», – написала ще одна подруга Ірини Дроздової, Марина.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *