Катерина Четвертакова (м. Маріуполь)

Катерина Четвертакова

Катерина Четвертакова загинула в Маріуполі 29 березня 2022 року. У будинок, де вона перебувала з родичами, поцілив снаряд. Катерині Іванівні було 83 роки.

З початку повномасштабної війни пенсіонерка жила в своїй квартирі у будинку на проспекті Миру. Під час одного з обстрілів міста в її кімнату залетів осколок, вибуховою хвилею повибивало шибки. Катерина Іванівна просто замкнулася в кімнаті, адже спуститися з четвертого поверху вже не могла. Останні півроку їй було дуже важко ходити. Із домівки жінку забрала дочка. Опісля вона із ще чотирма родичами оселилася неподалік залізничного вокзалу. Здавалося, там буде безпечніше.

29 березня онука Катерини Іванівни вийшла з будинку, аби оцінити ситуацію. Далі родичі планували виїжджати. Із зібраними речами чекали біля входу в будинок – туди й поцілив снаряд. Онуку Катерини Іванівни контузило, а четверо її близьких загинули.

«Не вистачило якихось п’яти хвилин, щоби поїхати. Або хоча б вийти всім надвір. Як мені хтось сказав, бабуся хоча б загинула не на самоті, не від голодної смерті, хоча б є кого поховати… Сумно, але це правда. Багато лежачих дідусів та бабусь просто згоріли», – сказала онука, яку на честь бабусі також назвали Катериною.

Катерина Іванівна Четвертакова була жителькою Маріуполя. У дитячі роки пережила події Другої світової війни. Працювала в «Укрзалізниці».

«Коли закінчилася Друга світова, бабусі було шість років. Хоч вона багато пам’ятала, але згадувати той час не любила. І тепер я розумію, чому… Дідусь помер ще у 2007 й останні роки бабуся жила для дітей, онуків та правнуків. Я жодного разу не чула від неї поганого слова. Вона була дуже вихованою та інтелігентною», – сказала онука загиблої.

Катерина Четвертакова похована на Старокримському кладовищі поряд із чоловіком. У неї залишилися син, онук, онучка, правнук і правнучка.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *