Коли і як працюватиме виставка “Ген непокори…”

27 жовтня о 15:00 у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки “Ген непокори: хроніки українського спротиву на Донеччині від першої половини ХХ століття до 1991 року”.

Через карантинні норми “помаранчевої зони” ми можемо прийняти обмежену кількість відвідувачів, тому на відкритті будуть лише запрошені нами гості. Але ми будемо вести відео-онлайн-трансляцію заходу на наших сторінках у Facebook та Instagram, тож більшість відвідувачів зможуть долучитися до нас віртуально!

Якщо ви хочете потрапити на виставку особисто, то о 17:00 відбудеться кураторська екскурсія, яку проводитиме учений секретар музею Дмитро Білько. Через карантинні обмеження ми можемо прийняти не більше 7 відвідувачів одночасно, тому якщо ви плануєте піти на екскурсію, запишіться, будь ласка, за телефоном (093)052-03-45.

Дуже просимо наших відвідувачів – беріть із собою захисні маски та рукавички!

Зазначимо, що виставка “Ген непокори…” триватиме щонайменше рік! До кінця місяця щодня о 15:00 буде безкоштовна екскурсія від авторів виставки. В інший час ви також зможете її відвідати – від середи музей працює з 10:00 до 18:00, у суботу – 3 11:00 до 17:00, перерва – 13:00 до 13:45. Вихідні – неділя і понеділок.

Ми дуже на вас чекаємо, але поки Краматорськ перебуває у “помаранчевій” зоні, будуть діяти обмеження на одночасне перебування відвідувачів, тому просимо вас – записуйтесь на виставку за телефоном (093)052-03-45.

Донецький обласний краєзнавчий музей розташований у Краматорську, на вул. Академічна, 84 (біля першого корпусу та гуртожитку ДДМА).

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *