Костянтин Кузьменко (м. Краматорськ)

Костянтин Кузьменко

Старший солдат Костянтин Кузьменко загинув 25 березня 2022 року поблизу Бахмута Донецької області. Захиснику було 36 років.

Костянтин народився у Краматорську на Донеччині. Згодом переїхав до Слов’янська, де працював помічником машиніста електропоїзда на залізниці.

Чоловіка вразили наслідки та події, які відбувалися під час російсько-української війни 2014 року у його рідних містах. Він вирішив йти служити, щоб більше такого не допустити.

Костянтин приєднався до 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Спочатку був кулеметником, а згодом завдяки професійності та вимогливості до себе обійняв посаду старшого техніка роти. Він міг полагодити озброєння та поставити на колеса будь-яку техніку, яка під час бойових дій виходила із ладу. Був першокласним фахівцем, технічним спеціалістом, консультував побратимів щодо ремонту та обслуговування техніки. До нього часто зверталися за професійною порадою.

«Працював за двох, був відданим справі якою займався, охоче обмінювався досвідом, навчався та навчав новачків, які завжди відчували певну дружню підтримку. Сам по собі був оптимістичним, доброзичливим та товариським, завжди готовим допомогти друзям. Це воїн з яким було комфортно працювати над будь-якою початою справою. Було за честь з ним служити», – розповіли побратими.

Старший солдат Кузьменко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали захисника у рідному Краматорську.

У Костянтина залишилися батьки, сестра, дружина та дві доньки.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *