Краєзнавців області й надалі очолюватиме Валерій Романько

Звітно-виборча конференція зібрала краєзнавців області 8 грудня об 11:00 у Центральній міській публічній бібліотеці м. Краматорська. На ній члени Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України одноголосно обрали В. І. Романька головою, а також проголосували про склад правління, до якого увійшов також співробітник нашого музею Д. В. Білько. Збори показали, що наразі робота пана Валерія всіх влаштовує.

Романько В.І.
Валерій Іванович Романько звітує про проведену роботу організації

Конференція краєзнавців у Краматорську 2018

Згідно з регламентом представники міських осередків, делеговані для участі у конференції, поінформували колег про свою роботу та висловили підтримку діючого голови організації. Відтак відбулося голосування.

Голосування
Петро Гайворонський інформує про здобутки Покровського осередку

Виступи довели, що краєзнавцям області є чим похизуватися. Адже, протягом року велася плідна співпраця з культурними та освітніми закладами Донеччини, виходили популярні краєзнавчі телепроекти, друковані видання, проводилися конференції та творчі зустрічі з колегами. Краєзнавці також поділилися планами на майбутнє.

Нові члени Національної спілки краєзнавців України
Нові члени Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України та В. І. Романько

Наприклад, невдовзі читачі області зможуть побачити новий краєзнавчий альманах «Степ/Step», редактором якого є Євген Шаповалов. До речі, на цьому зібранні пан Євген був удостоєний звання Почесного краєзнавця. Водночас посвідчення краєзнавців отримали десять нових членів організації, більшість з яких із Бахмуту. Тепер цей осередок є чи не численнішим в області та найбільш молодим за складом учасників.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *