Лекція для учнів Сонцівського НВК в музеї Прокоф’єва

Музей Прокоф'єва

Сьогодні, у музеї для учнів 10 класу Сонцівського НВК була проведена тематична бесіда, присвячена Святославу Прокоф’єву, старшому з синів композитора, який народився 27 лютого 1924 року. Як відомо, кожен з синів С. С. Прокоф’єва не пішов по стопах батька, тобто не став професійним музикантом (Святослав став архітектором, а Олег – художником).

Але ж внесок обох синів у справу популяризації творчості С. Прокоф’єва неможливо недооцінити. Це і робота з архівами, апофеозом якої стало видання у Парижі щоденників Сергія Прокоф’єва. Це і чисельні інтерв’ю зі спогадами про батька, ще й організація роботи спеціального фонду та багато інших справ. Тому, у цьому, ювілейному році, ми вирішили присвятити цикл бесід саме родині С. Прокоф’єва, і кожна така бесіда присвячена до дня народження членів його родини.

Музей С.Прокоф'єва - лекція 2

Тому попереду ще «зустріч» з Ліною Прокоф’євою (у жовтні) та Олегом Прокоф’євим (у грудні). Сподіваємося, що погляд на постать Сергія Прокоф’єва з середини, очима його близьких, допоможе розкрити багатогранність особистості цієї видатної людини та наблизить наших відвідувачів до світу чудової прокоф’євської музики.