Леся Українка надихає на творчість

Леся Українка

З 22 листопада по 5 грудня 2021 року з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадського діяча Лесі Українки в Донецькому обласному краєзнавчому музеї відбувалася виставка картин вихованців КЗ Художня школа, м. Краматорськ, тематикою яких були або образ самої поетеси, або ілюстрації до її художніх творів.

Леся Українка - ДОКМ 2

Було виставлено портрети Лесі Українки в уявленні Алітта Андрієнко, Софія Житецької, Наталія Попової, а також ілюстрації поезій Вікторія Кащеєвої «Дивосвіт Лесі Українки», «Таємниця українського фольклору» Софія Васильєвої, «Творчість Лесі Українки» Аліна Шульги. Роботи відрізняються різноманітністю техніки (акварель, гуаш, кольорові олівці, змішана техніка), не всі вони мають достатній художній рівень, але об’єднує їх щирість, з якою авторки підходили до виконання своїх полотен.

Леся Українка - ДОКМ 1

Музей ДОКМ вдячний директору художньої школи Соколовій Яні Анатоліївні, заступниці директора з навчально-виховної роботи Новіковій Ірині Олександрівні за підтримку представленого проєкту, а також викладачам Н. Поповій, Г. Нікуліній, П. Кубасовій за підготовку своїх вихованців.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *