Любов Тарасова (м. Бахмут)

Любов Тарасова

10 травня 2023 року російська армія вдарила авіацією по Бахмуту на Донеччині. У місті, понівеченому постійними обстрілами, загинула 68-річна місцева жителька Любов Тарасова. Поруч із нею того дня був син Євген. Він отримав тяжкі поранення, втратив ногу. Євгена госпіталізували у лікарні Дніпра.

Любов Тарасова майже 30 років працювала в управлінні соціального захисту населення Бахмутської міської ради. Була головною спеціалісткою відділу з питань обслуговування людей з інвалідністю, ветеранів війни та праці – забезпечувала їх технічними засобами реабілітації. Колеги згадують про неї, як про доброзичливу та чуйну людину і високопрофесійну фахівчиню.

«Пропускала через себе всі проблеми, емоції та біль людей, якими опікувалася, завжди намагалась допомогти, зробити їхнє життя комфортнішим. У серцях колег та відвідувачів управління Любов Василівна запам’яталася обізнаною спеціалісткою, завжди усміхненою людиною, чарівною жінкою і чудовою матір’ю. Людиною, яка любила життя, і яка усіх, хто був поряд, заряджала цією любов’ю та радістю», – сказали про Любов Тарасову колеги.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *