Марія Короткова (м. Маріуполь)

Марія Короткова

31 березня 2022 року, через нестачу медичної допомоги та ліків, померла Марія Короткова. 96-рірічна жінка жила в Лівобережному районі Маріуполя. Вона переховувалася від російських масованих обстрілів міста в укритті, що розташовувалося на вулиці Пашковського. Там Марія і померла в останній день березня.

«Бабуся народилася в селі Темрюк Нікольської громади на Донеччині. Під час Другої світової війни, коли була ще зовсім юною, була виселена в Німеччину. Повернувшись додому, працювала в колгоспі. Вийшла заміж за ветерана війни Короткова Івана Трохимовича. У них народилось двоє дітей. Все життя бабуся була в русі, не боялася роботи», – розповіла онука Дар’я.

За рік до смерті у жінки діагностували деменцію. Донька забрала її з рідного села до себе у Маріуполь.

«Коли почалось повномасштабне вторгнення, бабуся з донькою були на вулиці Пашковського. Від жахів війни ховалися в бомбосховищі. Там бабуся і померла – через відсутність медикаментів та належного догляду», – каже онука Дар’я.

Спочатку Марію Зіновіївну поховали неподалік будинку, а в серпні – перепоховали на Старокримському кладовищі.

У Марії Короткової залишилася велика родина: діти, внуки, правнуки.

«Наша улюблена мама, бабуся, прабабуся. Наш янгол, який тепер оберігає нас з небес. Нам її дуже не вистачає, вона була нашим серцем», – каже онука Дар’я.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *