Музейники провели лекцію-обговорення “Хто такі українці. Міфи та реальність”

15 жовтня відбулася лекція-обговорення «Хто такі українці. Міфи та реальність», організована Донецьким обласним краєзнавчим музеєм  у співпраці із Союзом ветеранів АТО Донбасу, Карітас Краматорськ та Центром ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

Лекцію проводив учасник російсько-української війни, співробітник музею Роман Балабойко. Слухачами були клієнти краматорської філії Центру пробації у Донецькій області.

В межах реалізації проєкту ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» «Підвищення якості допомоги ветеранам через підсилення фаховості представників ветеранського руху  у західній частині Донецької області», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів, на цьому заході були присутні ветерани російсько-української війни з Покровська. Вони відзначили величезну користь такого досвіду взаємодії з молоддю.