Наталія Лізогуб (м. Маріуполь)

Наталія Лізогуб

10 березня 2022 року російські війська продовжували нещадні обстріли Маріуполя. Наталія Лізогуб ховалась від ворожих снарядів у під’їзді житлової багатоповерхівки. Будинок не витримав російської атаки та завалився. Жінку придавило плитою.

Загибла все життя прожила у Маріуполі. До початку повномасштабного вторгнення Наталія розпочала проходити стажування на заводі «Азовсталь» на посаді електрика. Від початку великої навали росії на українські землі жінка з родиною прийняли рішення не покидати місто.

Подруга Наталії згадує її як добру та привітну людину, яка завжди була стійкою, водночас була і невпевненою в собі та вольовою.

«Дуже цікава суміш різних характеристик в одній людині. Ми познайомились на її попередній роботі. Вона стала мені наставницею, ми подружились. Вона була відкритою, але обережною з іншими людьми. На жаль, їй не пощастило мати вірних друзів», – розповіла подруга загиблої.

Приятелька поділилася спогадами, як колеги подарували Наталії на день народження омріяного величезного м’якого ведмедя.

«А вона на мій день народження подарувала мою мрію – кошеня, яке я дуже полюбила і яке, на жаль, також не вижило в Маріуполі», – розповіла приятелька загиблої.

«Наталя завжди розуміла мене, вислуховувала, не засуджувала. Радила, як можна вийти з тієї чи іншої ситуації. Дуже не вистачатиме такої подруги… Найщиріші співчуття родині, батькам та молодшій сестрі», – сказала подруга Наталії Лізогуб.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *