Ніч музеїв – 2020

Шановні друзі! Починаючи з 1977 року, по всьому світі 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Цього року 18 травня музеї всього світу в онлайн-режимі розкриватимуть тему «Museums for Equality: Diversity and Inclusion (Музеї рівності: різноманітність та включеність)».

Ніч музеїв - 2020

Не порушуючи традиції нашого музею відзначати цей день участю в акції “Ніч музеїв”, запрошуємо Вас долучитися до онлайн гри-квесту «Actio in distans». Фраза «Actio in distans» у перекладі з латинського означає «Дія на відстані». Тож, чекаємо Вас на фейсбук-сторінці Меморіального музею-садиби Вол. І. Немировича-Данченка 18 травня о 12 годині. Всі учасники гри-квесту отримають дипломи. А переможці — суперприз!

Час проведення гри: з 12 години 18 травня до 10 години 19 травня.

Ніч музеїв - 2020 - Свято

Шановні друзі! Пропонуємо Вам взяти участь у віртуальному флешмобі, який ми присвячуємо до Міжнародного дня Музеїв. У 1991 році весь світ відзначав 100-річчя з дня народження С.С.Прокоф’єва. З цієї нагоди було випущено значок « Барельєф Прокоф’єва ».

Майже 30 років музей С.С.Прокоф’єва реалізовував та дарував цей значок своїм відвідувачам. Якщо Ви зберігаєте його у себе, приєднуйтеся до нашого флешмобу. Фотографуйте значок та виставляйте фото в коментарях під цим повідомленням з приміткою: населений пункт звідки ВИ та рік отримання значка. Дякуємо за участь!

Значок С.С. Прокоф'єва

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *