«Ніч у музеї» в ДОКМ – фотозвіт

Ніч у музеї - ДОКМ

18 травня, Донецький обласний краєзнавчий музей відзначив Міжнародний день музеїв, долучившись до акції «Ніч у музеї». Для відвідувачів були проведені екскурсії експозиційними залами – гостей ознайомили з виставками «Людина у просторі степу. Доба каменю. Доба бронзи» і «Ген непокори: хроніки українського спротиву на Донеччині від першої половини ХХ століття до 1991 року».

Окрім цього, відбулась інтерактивна лекція «Технологія виготовлення знарядь праці первісною людиною до винаходу металів», упродовж якої відвідувачі мали можливість ознайомитись з початком використання перших металів і порівняти їхні властивості з кам’яною сировиною. Також гості на власні очі змогли побачити, як первісна людина виготовляла крем’яні пластини у той час, коли вже використовувалися перші метали.

Ніч у музеї - ДОКМ - 2021
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 2
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 15

О 17-й годині відкрилась виставка «Європейський Донбас», приурочена до Дня Європи. Відвідувачі змогли дізнатись не тільки історію освоєння Донецької області іноземцями наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття, але й про бізнес-досягнення підприємців регіону на початку ХХ століття. Виставка триватиме до 8 червня 2021 року.

Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 10
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 3
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 4
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 13
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 14

Для маленьких відвідувачів працівники музею підготували окрему програму. Працювала археологічна пісочниця – діти перетворилися на справжніх археологів та провели розкопки. Знайдені репліки артефактів гості зіставляли з потрібними зображеннями. Для дітей провели розважально-пізнавальну гру-квест «В пошуках втрачених скарбів», учасників якої нагороджували солодкими призами.

Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 5
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 7
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 9
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 6
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 11
Ніч у музеї - ДОКМ - 2021 12

Також у музеї відбувся майстер-клас з декорування екосумки. Під керівництвом майстрині дітлахи опановували основи живопису – переносили задумане на полотно за допомогою пензлика та фарб. Власноруч декоровані екосумки маленькі відвідувачі забрали з собою на згадку про приємно проведений час у музеї.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *