Нова локація: «Дитяча кімната Сергійка Прокоф’єва»

До Міжнародного дня захисту дітей музей С.С. Прокоф’єва презентує нову локацію: «Дитяча кімната Сергійка Прокоф’єва».

Дитяча кімната Сергійка Прокоф’єва

Як відомо, дитячі, а частково і юнацькі роки (частково – тому що, вступивши до Петербурзької консерваторії він приїжджав на канікули та свята) композитор жив у Сонцовці. Його спогади про цей час наповнені теплотою і відчуттям щастя. І звичайно ж, дитинство С. Прокоф’єва було щасливим: це і любов батьків, ще і заняття улюбленою справою (музикою), ще і повноцінний дитячий дозвілля (друзі, ігри, пустощі), ще і вивчення світу навколо себе (степ, річка, сад, зірки на нічному небі…).

Вивчаючи дитинство композитора дивуєшся різноманітності інтересів та бажанню дізнатися як багато більше. Всі ці риси будуть притаманні С. Прокоф’єву протягом усього життя. Але, на жаль, про цю, не менш важливу сторону особистості композитора, знають далеко не всі. Тому «Дитяча кімната» – це не просто якась застигла інсталяція, а це можливість приєднатися до щасливого дитинства композитора, пограти в улюблені дитячі ігри, походити на ходулях, побачити світ крізь камеру-обскуру та багато іншого.

Дитяча кімната Сергійка Прокоф’єва 2

Сподіваємося, що цей інтерактив буде цікавий не тільки дітям, які граючи, зможуть впізнати більше про композитора, через його дитячі захоплення. «Дитяча кімната» чекає і дорослих. З одного боку – це чудова можливість знов здійснити подорож у дитинство, а з іншого – побачити як формувалася незвичайна особистість Сергія Прокоф’єва.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *