Нова онлайн-зустріч в рамках циклу “Про музей за кавою”

Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023)

22 листопада 2023 року в рамках циклу «Про музей за кавою» відбувся онлайн-захід «УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРНОЮ СПАДЩИНОЮ НА РІВНІ ГРОМАДИ». Другий рік поспіль Донецький обласний краєзнавчий музей організовує онлайн-зустрічі з метою активізації діяльності музейних працівників області та пристосування до нових реалій в умовах воєнного стану.

Метою зустрічі було розглянути актуальні тенденції у сфері управління культурною спадщиною та взаємодії з громадою в сучасних умовах.

Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023) - ДОКМ 2
Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023) - ДОКМ 3

Запропонована тема виявилася надзвичайно актуальною та знайшла відгук не тільки у працівників музеїв, але і представників місцевої влади.

Спікеркою заходу була видатна фахівчиня у галузі культурної спадщини, Світлана Муравська – доцентка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук “Львівської політехніки”, докторка історичних наук, музейниця, громадська діячка та авторка книги “Управління культурною спадщиною”.

Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023) - ДОКМ 4
Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023) - ДОКМ 5

Особлива увага була приділена обговоренню взаємозв’язку культурної спадщини та економічного розвитку, ролі автентичності у процесі управління, а також аналізу проблем та висвітленню оптимальних моделей управління цією сферою.

Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023) - ДОКМ 6

Організатори заходу висловлюють щиру подяку учасникам за їхній внесок у підвищення обізнаності та збереження культурної спадщини на рівні громади. Особлива вдячність висловлюється Світлані Муравській за відкритий діалог, практичні поради та інспірацію, надані під час заходу.

Управління культурною спадщиною на рівні громади (2023) - ДОКМ 7

Бажаємо їй подальших успіхів у роботі та сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *