Олег Курський (м. Донецьк)

Олег Курський - м. Донецьк

35-річний військовослужбовець Олег Курський загинув 12 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання на Херсонщині.

Олег народився в українському Донецьку. Закінчив Донецький технікум промислової автоматики. Коли почалася російсько-українська війна у 2014 році, чоловік переїхав до Львова. Працював старшим екологічним інспектором у регіональному ландшафтному парку «Знесіння». Вступив на магістратуру Українського католицького університету. Займався волонтерством, допомагав українським військовим. Був одним із засновників ГО «Коло честі» та головою відокремленого підрозділу громадської організації «Українська народна рада Донеччини та Луганщини» у Львові.

Після початку повномасштабної війни Олег приєднався до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила та вирушив на передову. Був у боях на рідному Донбасі. Згодом їх підрозділ направили на Херсонщину.

«Від ворожої міни загинув мій друг Олег Курський. Доброволець. Громадський активіст. Донеччанин. Боєць ЗСУ. З початку війни 2014 року перейшов цілком на українську. Навчався в УКУ. Надзвичайно чесний та порядний чоловік. Справжній. Щирий. Вороги мають бути знищені. Всі», – написав Станіслав Федорчук.

На честь загиблого воїна Український католицький університет заснував стипендію імені Олега Курського.

Поховали захисника у Львові.

У Олега залишилася дружина.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *