Олександр Кроленко (м. Вугледар)

Олександр Кроленко

Майор Олександр Кроленко, позивний Кот, загинув 17 червня 2022 року під час виїзду з розвідувального завдання на Донеччині. Офіцер потрапив під ворожий артилерійський обстріл та загинув у ДТП. Йому був 51 рік.

Олександр народився у місті Вугледар Донецької області. Закінчив Усурійське вище військово-командне училище та Донецький технікум імені Абакумова. У 1993-1997 роках служив у танковому полку на Луганщині. Коли звільнився, повернувся до рідного міста. Працював підземним електрослюсарем на шахті. На дозвіллі займався бджолярством. Сам зібрав сонячну та вітряну електростанції та перевів дачний будинок на зелену енергію. Любив життя й завжди допомагав оточуючим на їхні прохання.

Під час повномасштабної війни чоловік з перших днів став на захист рідної Донеччини у лавах місцевого 105-го окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ. Був начальником групи розвідки.

«Безмежно кохаю… Вдячна за всі прожиті роки разом, за опіку мене вдень і вночі, за те, що допомагав людям у вирішенні їхніх особистих справ. Жити поряд було важко, але без нього нестерпно!» – зазначила дружина захисника Ія.

Олександра поховала на Сабурівському кладовищі на Вінниччині.

В офіцера залишились дружина і син.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал, Донецька обласна державна адміністрація

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *