Олександр Павленко (м. Бахмут)

Олександр Павленко

Старший лейтенант Олександр Павленко помер у вінницькому шпиталі 6 вересня 2022 року. 22 серпня офіцер отримав важкі поранення під час виконання бойового завдання під Зайцевим на Донеччині. Захиснику було 50 років.

Олександр народився у місті Бахмут Донецької області. Навчався у місцевій школі №11. Закінчив технікум залізничного транспорту та Українську інженерно-педагогічну академію. Згодом здобув другу вищу освіту в Одеській національній академії зв’язку, працював інженером лінійних споруд, потім електромонтером на місцевих підприємствах.

У 2020 році чоловік вирішив приєднатися до лав Збройних сил України. Служив у 53-й окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха. Брав участь в ООС.

Під час повномасштабної війни Олександр продовжував боронити Україну від окупантів.

«Пам‘яті Павленко Олександра Володимировича… 6 вересня загинув один з славетних Синів України… Я мала честь знати цього воїна, який боронив нашу країну від загарбників! Ти, не вагаючись, виконував свій громадянський та військовий обов’язок… Низькій уклін тобі, Герою, спочивай з миром…» – написала Наталя Шовкопляс.

Поховали офіцера на Краснопільському кладовищі у місті Дніпро.

У Олександра залишилася мама, дружина і донька.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал, Донецька обласна державна адміністрація

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *