Олексій Криницький (м. Маріуполь)

Олексій Криницький

13 березня 2022 року у місті Маріуполі на Донеччині загинув Олексій Криницький. В той день вони разом з сином заготовляли дрова для багаття на подвір’ї церкви, де переховувалися від ворожих снарядів. У пошуках зв’язку чоловік вийшов з будівлі церкви. Він намагався зателефонувати брату, щоб повідомити, що він та його сім’я живі. У той момент російська авіація завдала ударів по центральним районам міста. Влучання прийшлося на натовп людей, які намагалися зв’язатися з рідними. Олексій отримав поранення. Чоловіка принесли у церкву, дружина Юлія мала надію врятувати його.

«Я питала, чи болить у нього щось, Льоша постійно повторював, що йому дуже холодно і важко дихати. В цей момент прилетіло у двір церкви – нас засипало склом від вікон. Льоша просив йому допомогти, а я благала чоловіків відвезти нас до лікарні. Але всі відмовилися. А потім я побачила поранення на спині у Льоші – весь светр з лівого боку був у крові», – розповіла Юлія.

Загиблий був уродженцем Маріуполя та працівником «Азовсталі». Разом з дружиною Юлією вони виховували 12-річного сина Андрія.
Чоловікові стали перев’язувати рану, думали, що вона неглибока. І раптом обличчя Олексія побіліло. Юлія робила масаж серця, але все марно. Олексій помер на руках коханої. Юлія каже, що в той день і вона померла.

Наступного ранку чоловіка поховали у парку поблизу церкви.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал платформа Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *