Олена Кісіль (м. Лиман)

Олена Кісіль

24 травня 2022 року у місті Лиман Донецької області разом з родиною загинула Олена Кісіль. Дві російські ракети влучили на подвір’я їх приватного будинку. 53-річна жінка з рідними ховались у підвалі від ворожих обстрілів. Олена, її чоловік Анатолій, невістка Вікторія, онуки Людмила, Олена, Катерина та Олександр загинули. Син Євген, який якраз поїхав заряджати телефон, – того дня вижив. Утім у вересні він підірвався на міні у місцевому лісі, куди поїхав по дрова.

Олена родом з Смирнівки Харківської області. З 16 років її виховували батько з бабусею. Зі своїм чоловіком Анатолієм загибла познайомилася під час навчання у медичному училищі. Після одруження вони оселилися у селі Добровілля на Харківщині. У подружжя народився син Євген. У рідному селі жінка працювала медсестрою амбулаторії. Після того, як її закрили, родина Кісіль переїхала до Лимана.

«У селі було важко жити. Амбулаторію закрили, довелось шукати нову роботу. У 2007 році тітка влаштувалася медсестрою на санпропускник в Лиманську центральну районну лікарню», – розповіла племінниця Христина.

Колеги згадують пані Олену з повагою. Вона безвідмовною людиною, яка завжди відгукувалась на допомогу.

«Коли у мене хворіла дитина, я зверталась до тітки, вона приходила додому, робила уколи. Це була дуже добра, а ще – весела людина. Ми святкували разом всі свята, ходили один до одного в гості», – зазначає Христина.

Олена Іванівна багато часу приділяла роботі на землі. Любила садівництво, вирощувала фрукти, овочі, квіти. Через це вони з чоловіком придбали приватний будинок із ділянкою, щоб було де вирощувати рослини.

«Коли народилася перша онука, тітка говорила своїй сестрі, що хоче посадити великий сад – щоби були фрукти для онуків», – розповіла племінниця Христина. – Вона казала: «онуки будуть рости, а я їх вчитиму доглядати за деревами…».

В загиблої залишилися онука Діана, сестра Інна, племінниця Христина.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал: вбиті росією

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *