Онлайн-виставка робіт художників-аматорів «Донеччина. З думкою про тебе»

Виставка "Донеччина. З думкою про тебе"

З початком повномасштабної російсько-української війни 24 лютого 2022 року багато українців, рятуючись від агресії російської федерації, були вимушені покинути свої домівки та переїхати у найбільш безпечні міста та села України. Але, чи можна забути й не думати про рідні та милі серцю степи, терикони, річки Донецької області? Чи можна забути знайомих, сусідів, колег і родичів з якими пліч-о-пліч прожив своє життя. Чи можна спокійно сприймати новини про обстріли рідних міст та сіл? А, чи може митець, в умовах війни, продовжувати свою діяльність?

Відповідаючи на це запитання, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко написав у Фейсбуці: «Наше мистецтво, що народилось протягом війни, буде говорити за нас довше, ніж ми живемо».

Війна діє на кожного по різному. Хтось, хто малював тільки у школі, бере у руки кольорові олівці та «виливає» увесь свій біль та відчай на папері… Хтось, згадуючи рідні краєвиди, намагається їх зберегти на полотні. Хтось допомагає українському війську продаючи свої картини. Хтось абстрагується від війни занурюючись у чарівний світ мистецтва, в мирні та такі рідні пейзажі Донеччини.

Онлайн-виставка «Донеччина. З думкою про тебе» – це погляд на сьогодення не професійних художників та художниць, які жили, або живуть на теренах Донецької області. Вони мають різні професії, різні власні історії, різні амбіції, але їх об’єднує любов до мистецтва та до рідної Донеччини.

Запрошуємо Вас відвідати онлайн-виставку робіт художників-аматорів.

«Донеччина. З думкою про тебе».

 Андріян Бардадим
Андріян Бардадим
 Володимир Яницький
Володимир Яницький
 Наталія Єрємєєва
Наталія Єрємєєва
Василь Муль
Василь Муль 
Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *