Перегляд документального фільму «Крим SOS» в ДОКМ

Крим SOS

Указом Президента України від 26 лютого 2020 року № 58 встановлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого.

25 лютого 2022 року у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться перегляд документального фільму «Крим SOS» та його обговорення. Початок о 13:00. Кінопоказ організований спільно з Кіноклубом Docudays UA «Поруч».

Інформація про фільм:

  1. Режисер: Сергій Лисенко
  2. Країна: Україна
  3. Рiк виробництва: 2014
  4. Тривалість: 19 хв.

Тема:

  • громадянин/-ка і держава;
  • людська гідність;
  • права людини;
  • свобода слова та думки;
  • права меншин;
  • право на свободу та особисту недоторканність.

У перший день російської окупації півострова активісти Таміла Ташева, Севгіль Мусаєва та Алім Алієв створили сторінку Крим SOS у Facebook, щоб надавати оперативну та перевірену інформацію про ситуацію в Криму. Згодом вони почали допомагати переселенцям не тільки з Криму, але і з Донбасу, де йдуть військові дії.

Організація почала стрімко розвиватися, стала партнером ООН в Україні у справах біженців, створила три офіси в Києві, Херсоні та Львові. Нині Крим SOS надає екстрену гуманітарну, правову, психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, бореться за повернення Криму в Україну. За два роки діяльності Крим SOS надала підтримку понад 200 тисячам осіб.

Запрошуємо усіх бажаючих на захід до Донецького обласного краєзнавчого музею за адресою м. Краматорськ, вул. Академічна, 84. тел.: 0994517779.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *