Підведено підсумки конкурсу “Жіноча постать, яка вплинула на моє життя”

Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - конкурс

Місяць тому завідувачка відділу сучасної історії нашого музею Оксана Муравська, співпрацюючи з Верхньодніпровською центральною міською бібліотекою, була моделлю для фото на творчий конкурс “Жіноча постать, яка вплинула на моє життя” серед публічних бібліотек Дніпропетровщини та їх читачів. Підсумки підведено!

На конкурс надійшло 174 заявки, у фінал вийшли 27 бібліотек, і у тому числі Верхньодніпровська центральна міська бібліотека з фото нашої співробітниці. Вчора, 16 березня, у стінах Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія відбулось нагородження.

Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - конкурс (ДОКМ) 3
Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - конкурс (ДОКМ) 2
Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - конкурс (ДОКМ) 4

Пані Оксана була присутня на заході і з представницею Верхньодніпровської центральної міської бібліотеки разом отримали диплом фіналіста та цінний подарунок від імені голови Дніпропетровської обласної ради.

Продовжуємо міжрегіональну співпрацю!