Правоохоронці та діти завітали до музею-садиби В. Немировича-Данченка та М. Корфа

Правоохоронці провели для лігівців та підоблікових дітей екскурсію в історичному місці Великоновосілківського району.

Музей Немировича-Данченка та Корфа

Співробітники Великоновосілківського відділення поліції та працівники філії ДУ “Центр пробації” організували екскурсію в музеї у селі Нескучному для учасників «Ліги майбутніх поліцейських» і дітей, які перебувають на обліку за скоєння правопорушень.

В Україні існує безліч дивовижних місць, що зачаровують своєю красою, історією, величчю та неповторністю. Одне з них знаходиться в селі Нескучному Великоновосілківського району Донецької області – тут розташована садиба Володимира Немировича-Данченка початку XX сторіччя, що занесена до національних пам’яток України.

Музей Немировича-Данченка та Корфа 2

Саме сюди, разом із своїми підопічними, завітали правоохоронці і працівники соціальних служб Великої Новосілки. Пізнавальна екскурсія для учасників «Ліги Майбутніх поліцейських» та для підоблікових дітей розпочалася ще при вході у музей.

Перед порогом будівлі височіє старовинний дуб, який завжди гостинно зустрічає відвідувачів музею, а відкривши двері музею потрапляєш у світ двох видатних людей – барона Миколи Олександровича Корфа – видатного діяча народної освіти другої половини ХIХ століття, суспільного діяча, публіциста, вченого-педагога та Володимира Івановича Немировича-Данченка – драматурга, письменника та режиссера. Меморіальний музей-садиба В. І. Немировича-Данченка (відділ Донецького обласного краєзнавчого музею) працює з 1992 року в цьому будинку куди завітали поліцейські та їх підопічні.

Музей Немировича-Данченка та Корфа 3

Майже 170 років садибний будинок нагадує нащадкам про величну історію нашої малої Батьківщини.

Діти познайомилися з рідкісними театральними та особистими речами діячів, а поза стінами музею – з пейзажами, які надихали цих видатних людей на працю. Окрім цього всі учасники екскурсії побували на уроці 19 століття, навчилися писати на аспидній дошці та пером, дізналися, з чого робили чорнила і які практичні знання виносила зі школи селянська дитина того часу.

Музей Немировича-Данченка та Корфа 4

Цей музей – унікальне місце. Він сповнений тією епохою та своєю історією.

Всім учасникам екскурсії без винятку сподобався захід. Сюди хочеться повернутись знову.

Великоновосілківське віддлення поліції
Волноваського відділу поліції