Родіон Шарпан (м. Краматорськ)

Родіон Шарпан

29-річний сержант Родіон Шарпан загинув 23 квітня 2022 року, виконуючи бойове завдання на рідній Донеччині. Під час бою захисник отримав травму від вибуху та залишився без ноги. Його засипало землею, побратими змогли його відкопати, але боєць вже не дихав.

Родіон народився у Краматорську Донецької області. Закінчив місцеву українську гімназію та Одеський юридичний коледж. Згодом здобув вищу юридичну освіту у Донбаському інституті техніки та менеджменту. У вільний час перебирав автомобілі – займався тюнінгом. Любив усе робити своїми руками – від зварювання до фарбування.

З початком російсько-української війни 2014 року хлопець пішов добровольцем на фронт. Служив у 81-й окремій аеромобільній бригаді Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Брав участь в АТО, був відзначений командуванням нагородами.

У грудні 2021 року у Родіона закінчився контракт. Однак вже за 2 місяці почалася повномасштабна війна. 24 лютого зібрав речі та сам пішов у військкомат. Потрапив до взводу вогневої підтримки оператором протитанкового відділення.

На цій війні Родіон встиг провоювати 2 місяці. Свій останній бій він прийняв біля с. Яцківка Донецької області.

«Вже п’ятий місяць як я не чую голос своєї дитини. Усвідомлення смерті так і не прийшло. Здається, що просто немає зв’язку з ним, що він не може зателефонувати тимчасово… Після загибелі дзвонило багато друзів, однокласників, знайомих Родіона, багато розповідали про нього. Я тільки зараз взнала, що моя дитина так багато допомагала іншим, завжди приходила на допомогу своїм друзям. Побратими казали, що він був дуже сміливим, ніколи нічого не боявся, з ним було їм ніколи не страшно. З 2014 року він постійно був на службі. Дуже любив свою донечку Ярославу, з якою так мало приходилось бачитися. Колись Родік сказав, що вже і помирати не страшно, що є вже маленька його копія, продовження його життя… Такого не повинно бути, йому було тільки 29 років», – розповіла мама Олена Табунщик.

У Родіона залишилися батьки та дворічна донечка.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *