Роман Семенцов (м. Краматорськ)

Роман Семенцов

8 квітня 2022 року загинув Роман Семенцов. Сталося це на вокзалі в Краматорську. В той день росія здійснила обстріл старої частини міста ракетами з касетними боєголовками. Це був один з найжорстокіших актів тероризму з боку росіян.

З початку повномасштабного вторгнення Роман казав: «Не можу сидіти, хочу допомагати!». І приєднався до волонтерів, які і вдень, і вночі координували евакуацію мирного населення Донеччини.

40-річний чоловік був одружений. Вони з дружиною виховували 5-х дітей.

«Роман завжди намагався випромінювати позитив. Зрозуміло, що кожен, хто зважився на евакуацію, багато всього бачив і пережив, а попереду – довга та нелегка дорога. Тож підтримка людям неабияк потрібна, особливо малечі. Роман відповідав за посадку на поїзд груп з дітьми від 5 до 15 років. Одразу було помітно, що це максимально комфортна людина, що він добрий, може завжди прийти на допомогу. Знаю, що це такі заїжджені кліше, але це була правда про нього», – розповів про колегу з фонду «Все буде добре» волонтер Владислав Данильченко.

До 24 лютого 2022 року Роман працював на Новокраматорському машинобудівному заводі, згодом його відправили у відпустку.

Співробітники загиблого згадують його, як людину, яка погоджувалась на найважчу роботу. Кажуть, Роман усе сприймав з гумором, випромінював позитив і завжди намагався підбадьорити інших.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал, Донецька облдержадміністрація

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *