Сергій Калина (м. Маріуполь)

Сергій Калина

23-річний Сергій Калина загинув 24 березня 2022 року в дворі багатоповерхівки на проспекті Металургів у Маріуполі. Сергій готував їжу на багатті й потрапив під мінометний обстріл. Поряд загинули ще п’ять людей.

Сергій зростав у багатодітній родині, де було восьмеро дітей. Жив у Маріуполі. За фахом був водієм, автослюсарем. Коли почалася повномасштабна війна, жив окремо від родини в орендованій квартирі в Центральному районі Маріуполя.

Наприкінці лютого мама хлопця із шістьма синами переїхали з будинку в селищі Волонтерівка, що на околицях міста, до сховища на вулиці Левченка. Тоді зателефонувала старшому синові. Він просив не хвилюватися. Це була їхня остання розмова. Далі зв’язок зник.

Тим часом із квартири у Центральному районі Сергій перебрався до будинку, де жили його друзі, – на проспекті Металургів. 24 березня вони готували їжу у дворі, коли почався мінометний обстріл. Поряд із Сергієм загинули Андрій Галушко, Марія Паскаль та троє сусідів.

«Сергій був дуже хорошим сином та старшим братом. Мав плани на майбутнє. Мріяв про власну родину. Він був дбайливим, добрим. Завжди про всіх піклувався. Нам його не вистачає. Ми його любимо і ніколи не забудемо!», – сказала мама.

За понад рік від трагедії родині невідомо, де похований Сергій.

У нього залишилися мама та семеро братів.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *