Сергій Колоколов (м. Волноваха)

Сергій Колоколов

Військовослужбовець Сергій Колоколов відійшов у засвіти 17 квітня 2022 року.

Він – майстер спорту України з важкої атлетики. У 2014 році приїхав до Волновахи з окупованого Донецька. У 2018 році відкрив спортивну секцію, займався з дітьми важкою атлетикою. Він був тренером-викладачем Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики. Серед його вихованців чемпіони області та України, а також кандидати в майстри спорту України.

“В нього була своя спортивна школа, він був тренером із важкої атлетики, в нього було багато учнів, 4 з них уже стали майстрами спорту, він дуже любив свою роботу, всього себе віддавав”, ‒ пригадує вдова захисника Оксана Колоколова.

З початком повномасштабної війни, розв’язаної російським агресором, він взяв до рук зброю заради світлого й мирного майбутнього Донеччини та України. Сергій Колоколов пішов у місцеву тероборону ‒ захищати Волноваху. Родину вивіз у безпечніше село біля Дніпра, туди приїздив їх навідувати. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, несумісне із життям.

Помер 17 квітня у лікарні ім. Мечнікова міста Дніпра.

Сергій Колоколов загинув у віці 38 років. Похований на Краснопільському кладовищі м. Дніпра.

У Сергія залишилися дружина Оксана та маленький син Матвій.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *