Сергій Стеценко (м. Краматорськ)

Сергій Стеценко

Боєць 54-ї бригади Сергій Стеценко загинув 28 березня 2022 року у боях біля Мар’їнки Донецької області.

Сергій народився у Краматорську на Донеччині. Закінчив місцеве технічне училище №42, здобув фах зварювальника. Потім працював на будівництві. Після строкової служби в армії вирушив на Полтавщину, де прожив 10 років. Там навчався у сільськогосподарському технікумі. Одружився та збудував родину. Згодом повернувся до рідного міста та влаштувався термістом на підприємство «Енергомашспецсталь», де працював 20 років.

Коли почалася повномасштабна війна, Сергій спочатку допомагав сину-прикордоннику та іншим військовим як волонтер. Потім вирішив і сам долучитися до оборони країни. Так чоловік опинився у 54-й окремій механізованій бригаді імені гетьмана Івана Мазепи.

Востаннє він спілкувався з рідними 27 березня 2022 року. Зателефонував дружині.

«До цього два дні з ним не було зв’язку. 27-го Сергій зателефонував буквально на секунду, сказав: «Я живий, по можливості буду дзвонити». Я спитала: «Як там справи?». Він сказав: «Тут все дуже погано», – розповіла журналістам дружина Наталія.

Наступного дня Сергій припинив виходити на зв’язок. Наталія почала його шукати і через тиждень дізналася, що її чоловік загинув 28 березня від вибуху, а його тіло перебувало у моргу в Дніпрі.

Поховали захисника у рідному Краматорську.

У Сергія залишилися дружина та двоє синів, молодший продовжує боронити Україну на передовій.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *