Сергій Вівдич (м. Краматорськ)

Сергій Вівдич

Майор Сергій Вівдич загинув 9 березня 2022 року у боях на Донбасі.

Офіцер народився у Краматорську на Донеччині. З дитинства мріяв стати військовим.

У 2014-му році пішов до ЗСУ. Служив у 19-й окремій ракетній бригаді «Свята Варвара», саме в її складі захищав Україну від окупантів.

«З початку агресії, яка настала в 14-му році, призвався на військову службу для захисту територіальної цілісності та Незалежності нашої України. Впродовж цього всього часу проходив службу у військовій частині. Не зважаючи на свій вік, намагався і робив все, щоб у нашій державі був мир та спокій, мирне небо було. І ось ця агресія переросла у війну, під час якої наш побратим, брат, старший начальник загинув. Це дуже велика втрата для нашого підрозділу, для нашої України», – розповів журналістам підлеглий загиблого воїна Олег.

За словами побратимів і підлеглих, майор Вівдич був чесним, справедливим, розумним та добрим. Вони зазначають, що він був хорошим офіцером та фахівцем своєї справи. Завжди допомагав, підтримував, якщо щось не знаєш, то підказував, вчив.

На момент повномасштабної війни родина майора перебувала у Краматорську і лише після 24 лютого він вивіз їх до Хмельницького. А сам повернувся захищати країну.

Офіцер загинув від важких поранень, яких зазнав під час виконання бойового завдання на сході України. Його екіпаж потрапив під обстріл з російського безпілотника.

Поховали військового у Хмельницькому 12 березня 2022 року.

У Сергія залишилися дружина, мати, син, донька та онук.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *