Сергій Жилін (м. Маріуполь)

Сергій Жилін

Сергій Жилін загинув 14 березня 2022 року в Маріуполі. У квартиру на дев’ятому поверсі будинку, де він перебував, влучив снаряд. Сергію було 32 роки.

Після початку повномасштабної війни у Маріуполі було справжнє пекло. Тривали бої. Зникли водопостачання, газ, електроенергія. У той жахливий березень Сергій Жилін зустрів своє кохання.

«У ці важкі дні брат почав спілкуватися з дівчиною Оксаною – сусідкою з іншого поверху. Раніше вони завжди просто віталися і все. Однак несподівано знайшли одне в одному рідні душі. Після божевільних бомбардувань люди бачили, як вони гуляли двором під ручку», – розповів Гліб Жилін, брат загиблого.

Снаряд, який влучив у будинок на бульварі Шевченка, убив Сергія та Оксану.

Сергій Жилін закінчив Приазовський державний технічний університет. Займався музикою. У 2014 працював адміністратором на знімальному майданчику в Києві. Потім працював у Польщі. Сергій був творчою людиною, талановитим спортсменом у дисциплінах єдиноборства.

«Він розумівся у літературі, музиці, кіно, філології. Писав вірші. Був учасником музичного гурту «За межею», де виконував свої пісні, – розповів батько загиблого, В’ячеслав Жилін. – Перший вірш Сергій написав, коли йому було три роки. Я його пам’ятаю дотепер: «З татом я гуляв у саду, бачу – хмара в ставку!»

У Сергія залишилися батьки та брат.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *