Сьогодні у нас день пам’яті Віталія Циміданова

Рік тому, 20 лютого, відбулася презентація альбому «Героям слава!», присвяченого російсько-українській війні на Донбасі. Цей альбом побачив світ завдяки ініціативі археолога, співробітника Донецького обласного краєзнавчого музею –
Віталія Владиславовича Циміданова. Не один рік Віталій Владиславович збирав матеріал та виношував ідеї про створення такого видання.

Віталій Циміданов

Для нього було важливо, щоби цей альбом з’явився на світ, бо цю війну він сприймав як особисту драму. Через неї Віталій Владиславович втратив кохану дружину, домівку та роботу, якою він захоплювався і яка була сенсом його життя. Завдяки перереєстрації Донецького обласного краєзнавчого музею він мав можливість знову себе реалізовувати. Віталій Владиславович багато працював над науковими статтями, художніми творами, археологічними розвідками та на розкопках.

Його дослідження відомі далеко за межами Донецької області. Він також був одним із розробників майбутньої експозиції нашого музею-переселенця, але на жаль Віталій Владиславович вже не побачив плодів своєї праці – у ніч з 21 на 22 друге лютого його серце перестало битися. День презентації альбому був останнім днем Віталія Владиславовича в музеї. Минає рік відтоді, як пана Віталія немає з нами.

Віталій Владиславович залишив по собі багато нарисів та наукових праць, які він не встиг закінчити. У Віталія Владиславовича залишились дві доньки гідні свого батька, які мешкають та працюють у Києві.

Працівники музею вдячні своєму старшому колезі за його сумлінну працю, за людяність. Ми завжди будемо його пам’ятати та шанувати. Світла пам’ять!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *