Співробітниці ДОКМ відвідали Освітній пластовий форум

Освітній пластовий форум

11 грудня 2021 року свівробітниці Донецького обласного краєзнавчого музею відвідали Освітній пластовий форум, що проходив у місті Святогірську. Організаторами заходу є Донецька округа Пласту – Національної скаутської організації України та Управління у справах сім’ї, молоді та масових заходів з національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Освітній пластовий форум - ДОКМ 1
Освітній пластовий форум - ДОКМ 2
Освітній пластовий форум - ДОКМ 3

Головне питання форуму – «Що робить нас спроможними?». Обговорювали важливість об’єднання зусиль влади, бізнесу та громади, методи організації і проведення освітніх волонтерських проєктів, способи отримання коштів на розвиток і діяльність громадської організації, виховання національно-патріотичних цінностей та багато іншого. Організатори та запрошені гості ділилися своїм досвідом у сфері роботи з молоддю, освітніми організаціями та громадянським суспільством.

Освітній пластовий форум - ДОКМ 4
Освітній пластовий форум - ДОКМ 5
Освітній пластовий форум - ДОКМ 6
Освітній пластовий форум - ДОКМ 7

Зустріч була дуже корисною для отримання важливої інформації та налагодження зв’язків між різними установами і організаціями, які займаються національно-патріотичним вихованням (НПВ). Поради, що пролунали на форумі, стануть у нагоді музею під час організації заходів у напрямку НПВ та для налагодження співпраці з громадами.

Донецький обласний краєзнавчий музей щиро дякує організаторам за дуже цікавий захід і приємно проведений час.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *