Творчий конкурс “Жіноча постать, яка вплинула на моє життя”

Жіноча постать, яка вплинула на моє життя

Наш музей вдруге евакуйований, і наразі частина співробітників, опинившись у різних регіонах України, працює дистанційно. Незважаючи на всі негаразди, є в цьому і невеликий плюс – безпосередньо налагоджуємо активну співпрацю з колегами у сфері культури в інших областях.

Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - ДОКМ 5
Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - ДОКМ 4

Так, у минулому році завідувачка відділу сучасної історії Оксана Муравська співпрацювала з Верхньодніпровською центральною міською бібліотекою (Дніпропетровська область), на базі якої провела захід, присвячений Дню української державності. До заходу були залучені як представники місцевої громади, так і вимушено переміщені особи, що особливо важливо в тій ситуації, у якій перебуває зараз наша країна.

Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - ДОКМ 1
Жіноча постать, яка вплинула на моє життя - ДОКМ 3

А цьогоріч вже наші колеги звернулись до нашої співробітниці з цікавою пропозицією – залучити пані Оксану у якості моделі для серії фото на творчий конкурс “Жіноча постать, яка вплинула на моє життя” серед публічних бібліотек Дніпропетровщини та їх читачів.

Пропонуємо кілька світлин, які отримали в результаті.