У м. Київ відкрилась фотовиставка «Незламність в об’єктиві»

Виставка Незламність в об’єктиві (2023)

16 листопада 2023 року у Національному військово-історичному музеї України Донецький обласний краєзнавчий музей презентував фотовиставку «Незламність в об’єктиві», присвячену незламній волі, героїзму українського народу та мужньому спротиву російській агресії.

На 84 світлинах зафіксовано діяльність українських військових, рятувальників, поліцейських, медиків, волонтерів – усіх, хто проявляє незламність у боротьбі з окупантами. Фотороботи показують сувору реальність запеклої боротьби, міць та непохитну віру у перемогу.

Виставка Незламність в об’єктиві (2023) - ДОКМ 2
Виставка Незламність в об’єктиві (2023) - ДОКМ 3

Автори представлених світлин – професійні фотографи, військові кореспонденти, журналісти, волонтери. Для створення виставки наш музей також співпрацював із прес-службами Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій і Національної поліції в Донецькій області та чотирьох бригад Збройних сил України.

Виставка Незламність в об’єктиві (2023) - ДОКМ 4
Виставка Незламність в об’єктиві (2023) - ДОКМ 5

Фотовиставка «Незламність в об’єктиві» є свідченням неймовірного духу, сили та хоробрості українського народу, який не здається перед випробуваннями, продовжує вести боротьбу за свої права, свободу, незалежність, за своє мирне й світле майбутнє.

Виставка Незламність в об’єктиві (2023) - ДОКМ 6
Виставка Незламність в об’єктиві (2023) - ДОКМ 7

У Національному військово-історичному музеї України (м. Київ, вул. Грушевського 30/1) виставка «Незламність в об’єктиві» триватиме до 15 грудня!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *