У Меморіальному музеї-садибі В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа відзначили День Соборності України

День Соборності України - ДОКМ 2021

Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік, 22 січня 1919 року, на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну державу.

День Соборності України - ДОКМ 2021 1
День Соборності України - ДОКМ 2021 2

Розуміючи важливість цієї події для майбутніх поколінь Незалежної України, працівники Меморіального музею-садиби В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа, 21 січня 2022 р. запросили до музею учнів Нескучненського закладу загальної середньої освіти на захід  «Тільки разом збережемо НЕЗАЛЕЖНІСТЬ». Під час заходу діти дізналися про історичне підґрунтя відзначення Дня Соборності, дізналися що слово «СОБОРНІСТЬ», у цьому контексті, означає «єдність, згуртованість», дізналися, чому «живий ланцюг»  є символом Дня Соборності України.

День Соборності України - ДОКМ 2021 3
День Соборності України - ДОКМ 2021 5
День Соборності України - ДОКМ 2021 6

Весело та жваво юні відвідувачі музею давали відповіді на питання вікторини. Свято закінчилося майстер-класом з виготовлення об’ємної тематичної картинки.

У фіналі зустрічі відбулася фотосесія з власноруч виготовленими тематичними картинками та жовто-синіми стрічками.

Будемо раді бачити вас на наступних заходах Меморіального музею-садиби В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа. Запрошуємо за адресою: с. Нескучне, вул. Немировича-Данченка, 46. Телефон: 0930520345/

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *