У Великоанадольському музеї лісу відбувся культурний захід «Музейні арт-студії «Без обмежень» для вихованців КУ «Інклюзивно-ресурсного центру Волноваської МТГ»

Великоанадольський музей лісу - заходи 2021

17 грудня 2021 року у Великоанадольському музеї лісу,відділу Донецького обласного  краєзнавчого музею, відбувся культурний захід «Музейні арт-студії «Без обмежень», участь у якому взяли вихованці КУ «Інклюзивно-ресурсного центру Волноваської міської територіальної громади». Метою цього заходу була інтеграція дітей з інвалідністю у культурне життя міської громади.

Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 1
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 2
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 3

З вітальним словом до учасників заходу звернулася зав. відділом Великоанадольського музею лісу Олена Кашенець.

Відвідувачі ознайомилися з експозицією музею і взяли участь у квесті «Свято Святого Миколая». У процесі культурного заходу для дітей та їх батьків було проведено майстер-клас по оздобленню святкового печива «Миколайчики».

Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 5
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 6
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 7
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 8
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 9

Великоанадольський музей лісу дякує  учасникам культурного заходу за емоції, активність і сподіваємося на нові зустрічі.

22 грудня  у Великоанадольському музеї лісу відбулося відкриття виставки «Новорічні іграшки та прикраси». Науковий співробітник музею Воротинцева Галина Олексіївна розповіла гостям заходу історію створення ялинкових іграшок та прикрас з різного  матеріалу, а відвідувачі поділилися своїми дитячими спогадами.

Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 10
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 11
Великоанадольський музей лісу - заходи 2021 12

Запрошуємо до Великоанадольського музею лісу за адресою: смт. Графське , вул. Граффа, буд. 7, Волноваський  район, Донецька  область, тел.: (095) 5304729.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *