В Слов’янську відбудеться конференція про долю історичної спадщини та громадських просторів Донеччини

У неділю, 23 грудня, у Слов’янську відбудеться регіональна конференція з питань культури “Як зберегти і відновити історико-культурну спадщину та публічні простори Донеччини”.

Конференція в Слов’янську

Під час заходу перед присутніми із актуальними доповідями-презентаціями виступлять науковці, діячі культури, представники громадськості та влади. Будуть озвучені актуальні напрацювання в сфері, а також проблемні питання.

-Як просувається робота зі створенням Меморіального парку історії Слов’янська на базі колишнього Староміського кладовища, яка доля чекає на знамениту будівлю контори заводу “Дзевульський і Лянге”, проект “Слов’янськ Легенди”, від мрії до реальності у створенні Скверу Мрії у Слов’янську на базі колишнього скверу Гагаріна, досвід відновлення публічних просторів в прифронтовому Торецьку Донецької області – ці та інші питання в рамках доповідей-перзентацій з обговоренням будуть представлені під час роботи конференції. З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

Метою конференції є продемонструвати громаді вже наявний практичний досвід профільних громадських організацій, влади, науковців та поглибити взаємодію між ними, а також залучити якомога більшу кількість інших потенційних учасників до процесів культурного розвитку та відродження Донеччини.

Взяти участь у Конференції, долучатися до дискусії та роботи запрошуються всі, кому не байдужі теми, що розглядатимуться.

Захід відбудеться у коворкінгу Топ плейс у неділю, 23 грудня, за адресою: вул. Торська, 67, м. Слов’янськ з 10.00 до 14.00 години. Організатор: рух “Сильні громади”.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *