Відбувся круглий стіл “М.О.Корф сьогодні”

В рамках реалізації проекту «Phantom» 5 лютого 2019 року у Меморіальному музеї-садибі відбулося засідання круглого столу “М.О.Корф сьогодні”. До обговорення постаті М.О.Корфа в історії України та актуальності його ідей долучились освітяни, студенти, учні, працівники бібліотек, громадські діячі, краєзнавці, музейники.

М.О.Корф сьогодні

На жаль, з технічних причин, долучитися до обговорення не змогли представники громад, де працював Корф. Шановні наші друзі, які не змогли долучитись до обговорення за допомогою інтернет-зв’язку, приносимо Вам найщиріші вибачення, та маємо надію, що ця прикрість не змінить Ваше ставлення до нашого музею та сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому. А приємним сюрпризом стала участь у круглому столі представників громади міста Гуляйполе. Дякуємо колезі Світлані Володимирівні Мерзоівій за участь, а члену Національної спілки журналістів України, письменнику, краєзнавцю Кушніренку Івану Кириловичу за цікаву фундаментальну доповідь.

М.О.Корф сьогодні 2

М.О.Корф сьогодні 3

До речі, планувалось закінчити засідання об 12:30 (півтори години), а працювали майже до 16:00 (5 годин поспіль!). Бо кожен доповідач, розкриваючи свою тему, виявив творчий підхід, глибокі знання та особливу зацікавленість у обговоренні. Все, що сьогодні було сказано доповідачами та учасниками обговорення , вкотре доводить актуальність ідей Корфа та необхідність впровадження їх у сучасне життя. Дякуємо усім за плідну працю і за небайдужість до історії рідного краю!

М.О.Корф сьогодні 4

М.О.Корф сьогодні 5

Проект «Phantom» у рамках проекту «Музей відкрито на ремонт ІІІ», який організовує Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *