Відбувся тренінг на тему «Протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству»

20 лютого у меморіальному музеї-садибі ім. Немировича-Данченка та Корфа відбувся тренінг на тему «Протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству» для груп самодопомоги Великоновосілківського району, який провела тренерка Ольга Татаренкова.

Протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству

Присутні ознайомилися з новелами законодавства, що стосуються запобігання та протидії домашньому насильству, з визначеними законом видами насильства, адміністративною та кримінальною відповідальністю за нього.

Протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству 2

Велику увагу приділили обговоренню ситуації, що наразі склалася в районі з домашнім насильством, реакції громади на насильство, стереотипам, що склалися у нашому суспільстві у зв’язку з таким “звичним” явищем, як насильство в сім’ї.

Протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству 3

Дякую всім учасницям та учасникам тренінгу!

Тренінг проведено в рамках проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» впроваджується Українським жіночим фондом Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки / UN Women Ukraine), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству 4

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *