Відкриття виставки «Спогади дитинства» у ВМЛ

Спогади дитинства - ВМЛ

11 лютого 2022 року у Великоанадольському музеї лісу відкрилася виставка  дитячої іграшки «Спогади дитинства».

На виставці представлені  іграшки фабричної та ручної роботи, виготовлені з різних матеріалів. Тут можна прослідити історію проте, як змінювалася іграшка залежно від часу та умов життя з середини XX ст. і до сьогодення. Побачивши медведика, ляльку, гості  виставки – люди старшого покоління, згадали своє дитинство, розповіли  свої  історії,пов’язані зі знайомою іграшкою.

Спогади дитинства 2
Спогади дитинства 3
Спогади дитинства 4

Для відвідувачів  було підготовлено перегляд епізодів з різних мультфільмів, головні персонажі яких й присутні на виставці.

Крім фабричних іграшок, також представлені іграшки ручної роботи місцевих майстринь.

Спогади дитинства 5
Спогади дитинства 6
Спогади дитинства 7

Особливістю виставки є те, що більшість  іграшок доступна для відвідувачів. Вони можуть не тільки розглянути їх, а йпотримати у руках, погратися. Насамперед це стосується маленьких відвідувачів.

До зустрічі на наступних заходах у Великоанадольському музеї  лісу. Запрошуємо за адресою: Донецька обл. ,Волноваський район, смт. Графське, вул. Граффа, 7. Тел. 095 530 4729.