Відкриття виставки «В’язні сумління»

В'язні сумління - вистака

23 серпня 2022 року о 14:00 відбудеться відкриття банерної виставки «В’язні сумління» на базі Історико-культурного заповідника «Древній Звенигород».

Виставка розповідає про історію українського правозахисного руху 1970-80-х років та містить документи й фотографії з особистих архів членів Української гельсінської групи і фондів Музею шістдесятництва. На фотодокументальних стендах міститься інформація про засновників і членів Української гельсінської групи, репресії проти них, діяльність та міжнародну підтримку правозахисного руху в Україні.

Над виставкою працювали: член Української гельсінської групи, політв’язень, публіцист, історик дисидентського руху Василь Овсієнко і директорка Музею шістдесятництва Олена Лодзинська.

У 2020 р. виставка експонувалася у залах Донецького обласного краєзнавчого музею у м. Краматорську. Тепер ми хочемо поділитися цікавими матеріалами з мешканцями Західної України.

На території Історико-культурного заповідника «Древній Звенигород» виставка триватиме з 23 серпня до 2 вересня 2022 року.

Запрошуємо усіх бажаючих за адресою пл. Звенигородська 1, с. Звенигород, Давидівська ОТГ, Львівська область.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *