Відкриття виставки “Живопис, як ліки”

Живопис, як ліки

“Живопис, як ліки” – виставка з такою назвою відкрилася у нашому музеї. На ній представлені полотна художника – аматора Кіріцева Вадима Геннадійовича, та скульптури його батька: Кіріцва Геннадія Ілліча (1917-1995 рр.), який працював лікарем-хірургом в Мар’їнському районі Донецької області та в Криму, займався як самодіяльний скульптор різьбленням по дереву і кості, гальванопластикою.

Живопис, як ліки - виставка 2
Живопис, як ліки - виставка 3
Живопис, як ліки - виставка 4
Живопис, як ліки - виставка 5
Живопис, як ліки - виставка 6

Кіріцев Вадим Геннадійович – художник-аматор, представник лікарської сім’ї: батьки, діти та інші родичі – лікарі, сімейний лікарський стаж перевищує 240 років. Живописом почав займатися після 25 років, особливо – останні 5 років.

Живопис, як ліки - виставка 7
Живопис, як ліки - виставка 8
Живопис, як ліки - виставка 9

Останнім часом, освоїв вітраж і розпис по склу. Власна техніка розпису по склу дозволяє досягти ефекту «3Д». Вадим Геннадійович, який є завідувачем терапевтичного відділення Курахівської міської лікарні, виграв грант «Краса на службі здоров’я», в рамках міського конкурсу «Громада своїми руками», завдяки якому власними силами естетично оформили терапевтичне та дитяче відділення лікарні авторськими картинами та вітражами. Нині в лікарні функціонує постійна виставка Вадима Геннадійовича.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *