Віра Волобуєва (м. Часів Яр)

Віра Волобуєва

12 лютого 2023 року в місті Часів Яр Донецької області обірвалося життя Віри Волобуєвої. Ворожий обстріл застав жінку на шляху до дому з магазину. Загиблій було 43 роки.

Директорка місцевого палацу культури Катерина Бубнова розповіла, що Віра Волобуєва, попри часті обстріли, не евакуювалася з міста, бо не могла покинути своїх одиноких сусідів і знайомих.

«Я їй весь час говорила: «Ну, чому ти не виїжджаєш?». Вона відповідала, що не може кинути своїх стареньких. Вона залишилася в будинку, де останнім часом фактично виконувала обов’язки голови ОСББ. Тут, за кілька днів до трагедії, волонтери знімали відео про те, як Віра облаштувала підвал, як допомагала з гуманітаркою. Вона займалася волонтерством. За свої гроші брала машину, приїжджала до мене в гуманітарний штаб, брала продукти. У її будинку залишалося людей шість, серед них – і люди з інвалідністю, і такі, що майже не ходять. Віра ними опікувалася», – розповіла Катерина Бубнова.

Останнім місцем роботи Віри було підприємство «Вода Донбасу». Вона працювала на прохідних воротах в організації. Її знало і цінувало все місто, каже Катерина Бубнова.

«Це дуже комунікабельна людина. Така «подружайка» для всіх. Її весь Часів Яр називав не Віра Волобуєва, а Вєрунчік. Самі розумієте, яке ставлення було до людини…», – пригадала Катерина.

Із рідних у Віри лишися чоловік та син.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал: вбиті росією

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *