Владислав Малайчук (м. Родинське)

Владислав Малайчук

Старший солдат Владислав Малайчук, позивний Юнгер, загинув 21 квітня 2022 року під час оборони Маріуполя. Захисник не дожив дев’яти днів до свого 23-го дня народження.

Владислав народився у місті Родинське Донецької області, ріс у селі Богуслав Дніпропетровської області. Хлопець закінчив Павлоградський технікум Національного гірничого університету за фахом електромеханік підземний. У цей час був у ГО «Національні дружини». У 2019 році працював на шахті «Західно-Донбаська», але того ж року звільнився і здійснив мрію – долучився до лав Окремого загону спецпризначення «Азов» НГУ.

Під час служби вступив до Одеського університету внутрішніх справ. У вільний час на базі почав займатися 3Д-моделюванням, займався спортом і щовечора ходив на тренування.

До повномасштабного вторгнення Юнгер проходив сержантські курси, однак не встиг довчитися – вирушив обороняти Маріуполь. Він тоді був виконуючим обов’язки заступника командира взводу.

«Моє кохання вбила клята русня. Наше майбутнє, нашу сім’ю, ненароджених дітей і щасливе життя до гробової дошки. Я не знаю, як на словах можна передати своє відчуття, коли ти дивишся на закриту труну, в якій твоя Кохана людина. Вона стоїть на подвір’ї, куди ми приїжджали разом, у дім, де нас завжди чекали. Знаю, що буде «голосно» звучати, але кращої людини не було і не буде. Він був мужнім, сміливим, чесним і цей список можна перелічувати довго. З Владом вислів «Як за кам’яною стіною» був найбільш точним – це приклад справжнього чоловіка і воїна. У нас було багато планів на майбутнє, яким так і не судилося здійснитися», – розповіла наречена Катерина.

«Він герой… Пишаюсь, що був знайомий особисто. Коли він тільки прийшов, то одразу виділявся чіткістю, впевненістю і щирістю. Він був прямий і зрозумілий. Був дуже рівною людиною», – сказав побратим Юнгера.

Старший солдат Малайчук посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали захисника у с. Богуслав на Дніпропетровщині.

На Владислава чекали батьки, двоє молодших братів і наречена.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті

Меморіал Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *