ВМЛ прийняв участь у науково-практичній конференції

21 листопада співробітники Великоанадольського музею лісу брали участь у першій науково-практичній конференції «Основні проблеми і тенденції збалансованого природокористування Великоанадольського лісового масиву та охорони довкілля Донеччини» присвяченої 200-річчю з дня народження засновника степового лісорозведення В.Є. фон Граффа, що відбулась на базі Великоанадольського лісотехнічного коледжу.

ВМЛ - конференція

Важливою подією стало відкриття пам’ятного знака В.Є. фон Граффу. Під час відкриття якого заступник директора коледжу Іноземцев Д.Ю. передав землю від лісівників м. Овруч – Батьківщини Віктора Єгоровича, та подяку від колективу Малинського лісотехнічного коледжу колективу Великоанадольського музею лісу за вагомий внесок у історико – краєзнавчу роботу серед молоді і громади. Також випускник Великоанадольського лісового технікуму, поет Володимир Малюга передав до музею вірш присвячений В.Є. фон Граффу.

ВМЛ - конференція 2

ВМЛ - конференція 3

ВМЛ - конференція 4

ВМЛ - конференція 6

ВМЛ - конференція 7

ВМЛ - конференція 8

Урочисте відкриття конференції відбулося в актовій залі, де до присутніх з вітальним словом звернулася зав. відділом музею Кашенець О.О. та вручила вітальний лист.

ВМЛ - конференція 9

Далі робота конференції продовжилась по секціях. На пленарному засіданні виступила з доповіддю старший науковий співробітник музею Воротинцева Г.О. «Віктор Єгорович фон Графф – засновник наукового степового лісорозведення та нижчої лісової освіти.»

Підсумки конференції були проведені під час круглого столу, де кожен учасник висловив свої думки та отримав сертифікат.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *