Володимир Буря (м. Слов’янськ)

Володимир Буря

7 вересня 2022 року у місті Слов’янськ загинув Володимир Буря. Його життя забрала російська ракета, яка зруйнувала домівку чоловіка. Смерть зустрів він у віці 58 років.

Після повномасштабного вторгнення Володимир евакуювався зі Слов’янська. За кілька днів до трагедії він повернувся додому забрати особисті речі. Ворожа ракета влучила у будинок на вулиці Торській, де мешкав чоловік.

Володимир був лікарем, займав посаду завідувача відділення реанімації дитячої лікарні.

«Благородній та відповідальній справі лікаря-реаніматолога Володимир Васильович присвятив все своє життя, врятувавши тисячі маленьких пацієнтів», – написали у Слов’янській військовій центральній адміністрації.

Лікар був родом із села Онов Закарпатської області. Здобув освіту у медичному училищі в Хусті, потім навчався на педіатричному факультеті Запорізького медінституту. Медичну інтернатуру проходив у Слов’янську на Донеччині. Більше 20 років Володимир пропрацював завідувачем реанімації у лікарні.

За мужність та бездоганне ставлення до лікарської справи під час АТО у 2014 році Володимира Бурю нагородили Подякою Міністерства охорони здоров’я та особистим подарунком від Міністра внутрішніх справ.

«Багато років ми працювали разом, дослухаючись один до одного. Були єдиною командою… Не уявляю дитячу лікарню без цього прекрасного лікаря, друга. Дуже боляче… Слів не вистачає, щоб описати біль, який принесла ця жахлива звістка всім: рідним, друзям, колегам Володимира», – розповіла колега загиблого Людмила Адаричева.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа Меморіал, Донецька облдержадміністрація

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *