Володимир Краснокутський (м. Маріуполь)

Володимир Краснокутський

Володимир Краснокутський загинув у Маріуполі 14 березня 2022 року – в його будинок влучила бомба. За 4 дні до трагедії Володимирові виповнилося 66 років.

Володимир з дружиною жили в будинку в Центральному районі міста. Під час обстрілу 6 березня дружина отримала контузію. Володимир, який після інсульту мав проблеми зі здоров’ям, того дня не постраждав. 11 березня черговий обстріл зруйнував кухню подружжя. Вранці 14 березня після обстрілів філологічного факультету Маріупольського державного університету близько 14:00 російські війська почали знищувати житлові будинки. Обстріляли також дім Володимира.

«Мама пішла до своєї сестри. Вони не постраждали. А ось батько так і залишився прикутий до ліжка назавжди…», – розповіла його дочка Наталія.

Тіло Володимира дістали через півтора місяці. Окупанти поховали його як невідомого на Старокримському кладовищі. У травні рідні знайшли могилу, встановили там хрест і табличку.

«Батько дуже любив свою сім‘ю: дружину, дітей та двох онучок. Він був добрий. Завжди всім бажав допомогти. Дуже любив весну. У нього було захоплення – город. Там росло і розквітало все, що він посадив. А восени тато збирав урожай», – розповіла Наталія.

Володимир був корінним жителем Маріуполя. Багато років працював водієм автобуса та дуже любив свою роботу.

У загиблого залишилися дружина, дві доньки та дві онуки.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *